В Ізюмі знайдено листи військових РФ — ЗМІ

Десять листів, датованих 30 серпня, було знайдено українськими військовими у двоповерховому житловому будинку, де базувалися окупанти.

В Ізюмі знайдено листи військових РФ - ЗМІ

У звільненому від окупантів Ізюмі Харківської області українські військові знайшли листи російських військових із проханням звільнити їх зі служби. Про це повідомляє The Washington Post

Десять листів, датованих 30 серпня, було знайдено українськими військовими у двоповерховому житловому будинку, де базувалися окупанти.
«Я відмовляюся від виконання спеціальної операції на території України через відсутність відпустки та моральну втому», — йдеться в одному з листів.
В іншому листі прохання мотивується «погіршенням здоров’я та відсутністю необхідної медичної допомоги», третій боєць написав, що відчуває «фізичне та моральне виснаження», були також скарги на відмову у відпустці «за сімейними обставинами».
Листи написані в одному стилі, що дозволяє припускати написання їх спільно. Справжність листів була підтверджена незалежними судово-медичними експертами, але самі листи були серед речей, кинутих військовими РФ.
Повідомляється, що в тому ж будинку було залишено рапорт від 23 серпня на ім’я командира 2-ї мотострілецької дивізії Росії з позначками «цілком таємно» і «вкрай терміново», в якому описувалося, як четверо російських військовослужбовців були вбиті і один поранений під час обстрілу з боку української артилерії у селі Кам’янка неподалік кордону з РФ.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ