Фастфуд McDonald’s з’явився на OLX.ua

Їжу пропонують доставити не лише по Києву, а й переслати в інші регіони України. Але є умови.

Фастфуд McDonald's з'явився на OLX.ua

У мережі з’явилися пропозиції щодо продажу меню з McDonald’s з Лівого берега Києва. Перекупники помічені біля ресторану на Позняках. Вони пропонують доставку на Правий берег або в інший регіон країни. Відповідні оголошення з’явилися на OLX.

«У Маку на Позняках вже помічені перекупи. Вони приходять зі своїми голово-кур’єрами, і потім на OLX перепродують бутерброди», — повідомила підписниця Telegram-каналу dtp.kiev.ua ВІЙНА.
Вартість доставки фаст-фуду на правий берег столиці 150-200 грн. При цьому в оголошенні зазначено, що така ціна актуальна за наявності свого продавця в маку.
«Доставлю Мак на правий берег. Доставка від 150-200 гривень. Якщо своя людина в маку», — пише користувач OLX Ігор.
Деякі «продавці» пішли ще далі і пропонують відправити фастфуд до іншого регіону за допомогою експрес-доставки Нова пошта.
«Куплю вам макменю і відправлю Новою поштою. Доставка один день. Не рахуючи західну. Відправка відразу в день замовлення. Моя послуга 50 грн + доставка», — пропонує на OLX якийсь Віталій.
Користувач платформи для продажу Наташа за доставку їжі з McDonald’s із Лівого на Правий берег просить 100 грн. Але за повної передоплати.
«Доставка макдональдсу на правий берег. Вартість доставки 100 грн за повної передоплати», — зазначила жінка.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ