МВС України про мобілізацію в РФ: Це «постріл собі в ногу»

Радник міністра внутрішніх справ запевняє, що цей вчинок був просто вже криком про допомогу, якщо читати між рядками.

МВС України про мобілізацію в РФ: Це "постріл собі в ногу"

Часткова мобілізація в РФ є досить сильним пострілом собі в ногу з їхнього боку, сказав в ефірі телемарафону радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смирнов.

«Насправді я б так сказав, що це з певної точки зору є позитивною новиною для нас. Це досить сильний постріл собі в ногу з боку Росії. І ми просто повинні розуміти, що ми живемо насправді в історичний момент того, коли Росія нарешті почала визнавати свої втрати на сході. Вона почала визнавати свої програші», — сказав він.

Радник міністра запевняє, що цей вчинок був просто вже криком про допомогу, якщо читати між рядками: їм не вистачає людей, яких в Україні просто вибивають.

Представник МВС України вважає, що мобілізація запустить надзвичайно сильні внутрішньополітичні та внутрішні міжусобні процеси всередині країни-агресора.

«Ці процеси, такі як, наприклад, росіян, умовно кажучи, хапатимуть військкомами тощо, — запустять надзвичайно велику хвилю негативізму безпосередньо в самій Росії. І це може призвести до дуже серйозних подій там. Повірте — найближчим часом ми однозначно побачимо наслідки цього процесу», — заявив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ