Зеленський звернувся до корінних народів Росії

У зверненні Зеленський підкреслив, що війна потрібна лише одній людині, і через її забаганки не повинні помирати тисячі громадян РФ.

Зеленський звернувся до корінних народів Росії

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Російської Федерації.

У зверненні Зеленський підкреслив, що війна потрібна лише одній людині, і через її забаганки не повинні помирати тисячі громадян РФ.
Президент України повідомив справжні цифри втрат російських військ в Україні, акцентувавши на тому, що російські пропагандистські ЗМІ не показують справжньої картини військових дій, що відбуваються в Україні.
Дагестанці не повинні гинути в підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Загалом майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати до України. Той, хто відправляє, хоче зробити вас «вантажем 200». А чого ви хочете? Я впевнений, що ви хочете жити. Я впевнений, що ви втомилися від брехні. Я впевнений, що ви знаєте: боротися треба зараз! Ми бачимо, що ви чините опір злочинній мобілізації, якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів. Боріться, щоб не загинути! – закликав Зеленський.
За словами президента України, представникам усіх народностей РФ слід боротися за свою свободу зараз, аби потім не довелося відстоювати просто право жити.
Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб потім не довелося воювати в горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне і наступні хвилі мобілізації. Борітеся! Поборете! — наголосив Зеленський.
Нагадаємо, з 24 лютого по 29 вересня загальні втрати особового складу російських військ на території України, орієнтовно, становили 58 580 осіб.
Раніше Володимир Зеленський заявив: розпочата Росією війна закінчиться лише після того, як Україна поверне всі свої окуповані території. Однак це може статися швидше, якщо світові лідери діятимуть більш рішуче.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ