TECNO Pova Neo 2: огляд новинки з агресивним дизайном

Новий смартфон TECNO Pova Neo 2 — модель явно націлена на молодих покупців. Це стосується і візуального оформлення, і акценту на ігрових рішеннях, і вартості. Ціна новинки є однією з найдоступніших серед конкурентів.

Філігранно маніпулюючи розмірами екрану, дизайном, комбінаціями камер і вбудованими конфігураціями пам’яті, TECNO представила рішення, яке здатне зацікавити молоду аудиторію. У новій моделі Pova Neo 2 компанія знову знайшла вдалий компроміс між низькою вартістю та потужними характеристиками. І взагалі виробник часто пропонує досить доступні ціни смартфонів, і ця новинка не стала винятком.

Дизайн

Зовнішньо новинка явно орієнтована на молоде покоління. Акцент у вигляді агресивного п’ятикутника вигідно зроблений на блоці камер. Від верхівок блоку розходяться матові промені, які вирізьблені в хромований пластиковий корпус. Торці смартфона виконані з чистого пластику.

Сама фактура не повністю дзеркальна, а більше нагадує відполірований метал. Єдиний недолік — на такому покритті легко залишаються відбитки пальців, тому краще одразу подумати про придбання захисного чохла.

Приємно, що в комплекті зі смартфоном йде захисне скло. Правда клеїти його доведеться самостійно.

Кольорова гама цікава не тільки самими тонами, а й їхніми назвами — «Ураноліт сірий», «Кіберсиній» і «Помаранчева магма». Товщина пристрою становить 9,63 мм. Вага з урахуванням акумулятора (7000 мА·г) складає 225 г.

Процесор і потужність

Смартфон TECNO Pova Neo 2 працює на Android 12 у фірмовій оболонці HiOS 12.0. З одного боку, це набір фірмових додатків, плеєрів, утиліт для зміни тем, оптимізації процесів і налаштувань. З іншого боку, треба бути готовим до набору спам-повідомлень і реклами від власних і сторонніх додатків. Це ще яскравий приклад фірмового поєднання переваг та недоліків.

Оперативна пам’ять — 6 ГБ, постійна — 128 або 256 ГБ залежно від конфігурації. Є слот microSD, що безперечно додає моделі переваг.

За безперебійну роботу смартфона відповідає процесор MediaTek Helio G85 (12 нм). Два потужних ядра з частотою до 2 ГГц і шість допоміжних. Графічний чіп Mali-G52 MC2.

З основними завданнями TECNO Pova Neo 2 справляється відмінно. Це може бути запуск відео онлайн, робота з поштовими додатками й месенджерами, навігація та перегляд сайтів з декількома вкладками.

Під час запуску тривимірних ігор можливі деякі затримки, але суттєвого впливу вони не мають. А все завдяки використанню нового ігрового движку Panther та додатку Game Space 2.0. У цілому, дуже цікава модель, і можна вже починати відслідковувати її наявність у мережі магазинів Алло в Дніпрі.

Камери

Фактично смартфон має одну основну камеру з роздільною здатністю 16 Мп. Автофокусування достатньо повільне, але точне. Є можливість регулювання експозиції. Налаштувавши кнопку затвору на бічних клавішах, можна робити фотографії без ручного фокусування.

Результати якості фото TECNO Pova Neo 2 впевнено можна назвати середніми. Але модель має багато інших переваг, які здатні нівелювати цей недолік.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ