Макс Барських розповів, чому артисти відмовляються від російської мови

Виконавець вважає, що до перемоги України про російську мову не може бути й мови. Далі все залежатиме від тих вчинків, які можуть зробити громадяни країни-агресора.

Макс Барських розповів, чому артисти відмовляються від російської мови

Співак Макс Барських упевнений, що уряд РФ продовжуватиме робити так, щоб усі відмовилися від російської мови. Це стосується й артистів, які відмовилися від пісень, які звучали мовою країни-агресора. Про це він повідомив в інтерв’ю естонському виданню Delfi.

«Я скажу дуже конкретно. Те, що зробив і продовжує робити російський уряд, відкидає тінь на всіх росіян і нівелює їхню культурну спадщину. Такі реалії і результат жорстокої віроломної війни Росії проти українського народу», — сказав він.
У той же час, артист додав, що в умовах повномасштабної війни мало хто шукатиме хорошого росіянина, поки гине український народ.
«Росіяни самі повинні себе знайти і врятувати від ганьби, як мінімум, для майбутнього своїх дітей. Вони повинні робити вчинки, а не відсиджуватися, чекаючи на результат. Це війна обов’язково зруйнує режим Путіна. Але ось тільки чомусь саме українська кров оплачує порятунок Росії від їх тирана. Можливо, росіянам по всьому світу варто трохи попрацювати для самих себе, заради дітей і честі? Коли закінчиться війна, погляди людей у ​​світі будуть дуже скрупульозно розглядати російських громадян, бажаючи зрозуміти, що привело їх до такої тихої тваринної згоди і щирої підтримки та любові свого президента», — підсумував Макс Барських.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ