Залужний привітав українських воїнів із Днем ЗСУ

Генерал вшанував пам’ять загиблих братів і сестер, а тих, хто бореться за свободу, назвав найкращими.

Залужний привітав українських воїнів із Днем ЗСУ

Головнокомандувач Валерій Залужний привітав українських захисників із Днем Збройних сил України. Відповідне відео він розмістив у Facebook.

За словами воєначальника, у цей день він насамперед думає про загиблих братів, сестер та їхні сім’ї.

«Ці думки торкаються мого серця як головнокомандувача і як батька, чоловіка і сина. Вони змушують постійно озиратися на пройдений нами шлях довжиною майже дев’ять років. Це шлях воїнів, шлях людей, які мають сміливість і гідність обрати свободу. Він залитий кров’ю, сповнений страждань і болі. Але саме він веде нас вперед, щоб помститися і перемогти. Не залишає місця для страху чи зневіри», — наголосив Залужний.

Він зазначив, що щодня збирає всю свою волю в кулак, щоб вистачило сил подолати агресора і відбити у нього бажання будь-коли в майбутньому зазіхати на волю України.

«Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною найкращі… Серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу. Дорогі солдати, сержанти та офіцери, працівники і ветерани Збройних сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас та в нашу перемогу», — заявив генерал.

Він побажав якнайшвидшого відновлення пораненим воїнам, а тим, хто в строю, сил та стійкості.

Нагадаємо, День Збройних сил України — національне військове свято, яке щороку відзначають 6 грудня.

Воно з’явилося в українському офіційному календарі у 1993 році. Верховна Рада приурочила його дату до дня ухвалення Закону України Про Збройні сили України 6 грудня 1991 року.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ