Опубликовано в " Політика в Україні "
 • Україна жорстко відповіла Сирії на визнання бойовиків ОРДЛО

  Міністерство закордонних справ виступило з заявою Міністерство закордонних справ України відреагувало на вчорашнє рішення Сирії визнати «незалежність «Донецької та Луганської народних республік». Київ розриває дипломатичні відносини з Дамаском та запроваджує торговельне ембарго й інші санкції.


 • Зеленський звернувся до учасників саміту НАТО

  Президент України заговорив про членство України в Альянсі та попросив надати додаткову військову допомогу. Президент Володимир Зеленський у зверненні до саміту НАТО в Мадриді закликав держави Альянсу допомогти зупинити терор Росії проти мирних українських міст та «знайти місце» для України у спільному безпековому просторі. • Маріуполь оповитий димом і смородом: горить звалище

  Окупанти не вживають жодних заходів для ліквідації чи локалізації загоряння — для цього у них навіть можливостей немає, оскільки техніку комунальних служб знищено. У Маріуполі третій день горить законсервований полігон. У Приморському районі міста стоять дим та сморід. Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.


 • Міноборони показало удари ОТР-21 Точка по ворогові

  В очікуванні чотирьох додаткових систем HIMARS від США, українські військові не сидять склавши руки, наголосили у відомстві. Міністерство оборони України показало удари ракетного комплексу Точка по складах боєприпасів ворога. Відповідне відео було опубліковано 24 червня на сторінці відомства у Twitter.