Опубликовано в " Экономика "  • Олія по 60 грн, цукор по 28: українці рахують кожну копійку через шалене зростання цін

    Ціни на продукти в Україні й далі ростуть В Україні подорожчали основні продукти харчування на 70-80% за рік. І це не межа. Рекордсмен — соняшникова олія, 50-60 грн за літр. У сусідній Польщі така ж українська олія вартує вдвічі дешевше. До чого готуватися українцям, дізнавалися журналісти новин «Спецкор» на каналі 2+2. Переглянути сюжет можна за посиланням.


  • До 4000 за тепло: комунальні тарифи в Україні зроблять шалений стрибок

    Українцям готують величезні ціни на тепло, платити потрібно буде більше двох тисяч Економіст Юрій Атаманюк продовжує свій блог в Telegram, в ході якого розповідає про важливість і впевненість у завтрашньому дні, а також про олігархів в Україні і Сполучених Штатах Америки, і інших політичних речах нашої країни.

  • Стало відомо, чому Рада відмовилась повертати пільговий тариф на перші 100 кВт

    Соціальна допомога має за іншими механізмами надаватися. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту  From-UA розповів голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко, пише ІПУ. Коментуючи те, що ВР відмовилась повертати пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії, наш співрозмовник зауважує наступне: «ВР на законодавчому рівні може рішати всі питання. Інша справа, що воно було […]