Опубликовано в " Економіка України "

 • В Україні зріс прожитковий мінімум

  Із липня розмір прожиткового мінімуму для працездатного населення зріс майже на 120 гривень. В Україні з 1 липня зріс розмір прожиткового мінімуму з 2481 до 2600 грн, повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування.


 • Держрегулювання цін на пальне скасовується: що вирішили у Кабміні

  На думку уряду, такий крок дозволить скоротити черги на АЗС У Кабміні вирішили відмовитись від держрегулювання цін на пальне, зберігши при цьому граничну вартість бензину на рівні 52 грн/л, дизпалива на рівні 58 грн/л. Про це розповіла Міністр економіки України Юлія Свириденко в ефірі єдиного марафону українських новин.


 • Міністр повідомив, на скільки Україні вистачить хліба та олії

  У частині регіонів України почнеться посівна кампанія. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко запевнив, що Україна на найближчі декілька років має достатній запас продовольства — пшениці та олії, зокрема. Про це йшлося під час брифінгу у четвер, 17 березня. • Оборонний завод Іскра припинив роботу – ЗМІ

  Міністерство оборони та Укроборонпром вже виступили зі спільною заявою, в якій повідомили про проведення службової перевірки. Казенне підприємство Науково-виробничий комплекс Іскра у Запоріжжі припинило роботу. Про це повідомило інформагентство ОПК з посиланням на представника заводу у четвер, 13 січня. Причиною зупинення роботи є відмова Міністерства оборони від усіх замовлень, у тому числі на два дуже […]


 • Кабмін запровадив державне регулювання цін на продукти: список

  Кабінет міністрів України ввів граничний рівень торговельної надбавки на деякі продукти. До кінця дії карантину роздрібні торговці не можуть встановлювати націнку вище 10%. Про це повідомляє ІПУ посилаючись на РБК-Україна з посиланням на засідання уряду 12 січня, яке транслювалося в Youtube.