Опубликовано в " Экономика "


  • В Україні хочуть різко підвищити виплати на дітей: коли і на скільки

    В Україні можуть різко зрости виплати при народженні дитини. Якщо зараз батьки від держави отримують трохи більше ніж 40 тисяч гривень, то у разі ухвалення законопроєкту, сума залежатиме від того, перша це дитина, друга, третя і так далі. Про це говорилося на засіданні профільного комітету Верховної ради 15 вересня, де розглядалося чотири проєкти нормативних акти на цю […]  • Нові тарифи на газ: кому доведеться платити більше вже з 1 вересня

    Постачальники газу оприлюднили тарифи на вересень Як відомо, українські користувачі з 1 травня 2021 року можуть вибрати річний тариф і не хвилюватися з приводу щомісячних змін цін на блакитне паливо. В середньому, вартість палива в річних тарифах різних компаній склала близько 8 гривень за кубометр.


  • Україна отримала $1,9 млрд від МВФ

    Українська влада і Нацбанк вже привітали рішення Фонду Україна отримала допомогу Міжнародного валютного фонду в розмірі 1,9 млрд. Раніше МВФ виділив на відновлення глобальної економіки SDR- 650 млрд доларів. Україна входить до числа країн-одержувачів – Києву виділили 2,7 млрд доларів на боротьбу з кризою.