Опубликовано в " Другие " • Олімпіада 2020. Україна бере командну бронзу в артистичному плаванні

  Збірна України із артистичного плавання завоювала бронзові нагороди на Олімпійських іграх 2020 у командному виступі. Імена бронзових призерок Олімпіади 2020: Марта Федіна, Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Катерина Резнік. • Терлюга принесла Україні історичне «срібло» Олімпіади-2020 з карате

  Анжеліка Терлюга вийшла у фінал Олімпійських ігор у Токіо. Українська каратистка принесла нашій країні третє «срібло». Прикра поразка у фіналі 29-річна українська каратистка зійшлась у фінальній сутичці з представницею Болгарії Івет Горановою. Непоступлива суперниця стала справжньою сенсацією Олімпійських ігор у Токіо. • Жан Беленюк приніс Україні першу золоту медаль на Олімпіаді-2020

  Борець Жан Беленюк приніс збірній України золоту нагороду на Олімпіаді-2020. Він переміг у фіналі греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг. Це перша золота медаль для України на Олімпіаді-2020. У фіналі Жану Беленюку випало змагатися проти угорця Віктора Лерінца.


 • Насібов програв фінальний бій на Олімпіаді

  Борець їде додому зі сріблом Парвіз Насібов на дебютних Іграх на шляху до фіналу Олімпіади послідовно пройшов Фредріка Бьеррехуса (5:1) і Артема Суркова (1:1), а в півфіналі зробив камбек з рахунку 0:6 у поєдинку з Ахмедом Ель-Саєдом Хегазі (7:6).


 • Бронзове прокляття знято: плавець Романчук здобув «срібло» Олімпіади-2020

  На Олімпіади-2020 1 серпня було розіграно комплект нагород у плаванні на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Українець Михайло Романчук здобув свою другу нагороду у Токіо – «срібло». Тріумфальний заплив Романчука Відразу двоє українських плавців пробились у фінальну частину змагань – Михайло Романчук та Сергій Фролов. У своєму кваліфікаційному запливі Михайло показав найкращий час.


 • Український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд і вийшов у фінал

  На Олімпійських іграх відбулися півфінальні запливи на 800 метрів вільним стилем. Україну представили два плавці – Михайло Романчук та Сергій Фролов. Романчук у фіналі Олімпійських ігор Михайло Романчук виграв свій півфінальний заплив. Українець продемонстрував час 7:41.28. Це найкращий показник серед усіх півфіналістів. Романчук встановив олімпійський рекорд!