Опубликовано в " Світова економіка "

 • Mazda продала бізнес у Росії за €1

  У зв’язку з відходом з російського ринку Mazda Motor зафіксує збиток у розмірі 82 млн доларів. Японська автомобілебудівна корпорація Mazda Motor вирішила припинити свою діяльність у Росії та передати частку у спільному підприємстві у Владивостоці ПАТ Соллерс авто. Про це йдеться у звітності концерну за підсумками ІІ фінкварталу, опублікованій у четвер, 10 листопада.


 • Ілон Маск приніс раковину до штаб-квартири Twitter

  Американський бізнесмен перебуває на стадії завершення угоди про покупку Twitter за 44 млрд. доларів. Мільярдер Ілон Маск відвідав штаб-квартиру Twitter в американському місті Сан-Франциско. Він приніс туди раковину для миття рук. Відповідне відео було оприлюднено у середу, 26 жовтня. • ЗМІ оцінили втрати економіки РФ від мобілізації

  Путінська мобілізація завдасть шкоди всім галузям економіки Росії, але найбільше — сільському господарству та будівництву. Часткова мобілізація в Росії зазнає суттєвих втрат найслабшим місцям економіки РФ, пише Bloomberg у вівторок, 27 вересня.


 • Британія перша запровадила санкції проти РФ через псевдореферендуми

  Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі в понеділок оголосив про запровадження 92 санкцій у відповідь на фіктивні референдуми, які Росія організувала в чотирьох регіонах України в порушення міжнародного права. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на повідомлення британського уряду.


 • ЗМІ назвали втрати світової економіки від війни

  Війна Росії проти України призвела до зростання цін на енергоносії, світова економіка втратить до 2,8 трлн доларів. Вторгнення Росії в Україну коштуватиме світовій економіці 2,8 трильйона доларів до кінця наступного року, пише The Wall Street Journal.