Дневные архивы: Апрель 16, 2021

  • Розвідка США назвала Росію одним з основних джерел загроз для світу

    Російська Федерація залишається одним з основних джерел загроз для США і всього світу. Це випливає з відкритої частини «Щорічного звіту про оцінки загроз національній безпеці США», підготовленого розвідувальним співтовариством Сполучених Штатів, який 13 квітня оприлюднив Офіс директора національної розвідки США, передає ІПУ посилаючись на Укрінформ з посиланням на Службу зовнішньої розвідки України.


  • НП сталася з вагітною дружиною Віктора Павлика, знадобилася термінова допомога

    Вагітна дружина відомого українського співака Віктора Павлика Катерина Репяхова злякала шанувальників, розмістивши відео в магазині, коли їй стало раптово погано Як передає ІПУ посилаючись на Politeka, в сторіс свого Instagram Катерина Репяхова зізналася, що з самого ранку відчувала нездужання, дуже хотілося спати. Однак дівчина все одно зустріла маму і відправилася з нею за покупками.


  • Єлизавета II порушила традицію через принца Гаррі заради похорону Філіпа

    Королева Великої Британії Єлизавета II вирішила порушити традицію на похоронах свого чоловіка принца Філіпа, герцога Единбурзького, які відбудуться в суботу. Так, на церемонії ніхто з високопоставлених членів монаршої родини не буде носити уніформу. Про це передає Daily Mail. На такий крок Єлизавета II пішла через принца Гаррі, який прибув до Лондона, щоб приєднатися до сім’ї в […]