Дневные архивы: Сентябрь 30, 2021 • Зарплата йде на продукти і комуналку: 90% українців поскаржилися на тяжке життя

  Українці відзначають погіршення їхнього фінансового стану Понад 90% українців відчули підвищення цін на продукти. Також чимало наших земляків відзначають, що їхній фінансовий стан протягом останнього року погіршився. Відповідне дослідження провів Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS. Було опитано українців старших за 18 років, у всіх регіонах України, окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій.


 • Alyona Alyona вперше показала свого коханого: фото і відео

  Реперша Alyona Alyona недавно перебралася до свого бойфренда, ім’я та особистість якого приховувала. Разом з молодим чоловіком вона прийшла на церемонію нагородження блогерів National Bloggers Awards, показавши українцям, як він виглядає. Про це йдеться у сюжеті ЖВЛ. • Осінній призов до армії 2021: скільки юнаків взують в берці та підстрижуть «під нуль»

  Перші відправки почнуться 5 жовтня Більше 13 000 юнаків планується призвати цієї осені на строкову службу в армію. Начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Микола Качаненко розповів кореспонденту АрмияInform, що осінній призов відповідно до Указу Президента України проводитиметься у жовтні — грудні. Перші відправки почнуться […]


 • Потап розповів, що бачив Настю Каменських у списку елітних повій

  Потап і Настя Каменських довго приховували свої стосунки від громадськості, поки несподівано не оголосили про весілля. Продюсер і репер зізнався, що в той час ходило багато чуток, і він навіть бачив список елітних повій, в якому була його майбутня дружина. Про це Потап розповівши у програмі «Позаочі».