Дневные архивы: Май 4, 2022

  • Нова серія вибухів в Україні: гримить Миколаїв, Одеса та Бровари

    Інформація про жертв та постраждалих уточнюється Російські окупанти у середу, 4 травня, надто активно завдають ракетних ударів по українських містах. Перші вибухи прогриміли ввечері у Черкасах, Запоріжжі та Дніпрі, однак за ними була ще одна хвиля — росіяни атакували Миколаїв та Київщину. За ситуацією у містах прожовжуємо стежити разом.


  • Світ проти росії: Зеленський назвав три речі, яких потрібно досягти

    У Кремлі повинні зрозуміти, що війною неможливо досягти результату Український лідер Володимир Зеленський назвав три речі, що допоможуть остаточно перемогти російську федерацію — не лише на реальному, а й на політичному фронті. Першою та найголовнішою реакцією політик вважає повну економічну ізоляцію держави агресора.


  • У небі над Москвою помітили «літак судного дня»

    Гігантський Іл-80 кілька днів поспіль пролітав над околицею російської столиці на тлі напруженості щодо можливого застосування Росією ядерної зброї. У небі над Москвою помітили «літак судного дня» — спеціально переобладнаний Іл-80, який має забезпечити президентові РФ Володимиру Путіну можливість управляти країною з повітря у разі ядерного удару на землі. Про це повідомляє видання Daily Mail.