Дневные архивы: Июнь 30, 2022

  • Україна жорстко відповіла Сирії на визнання бойовиків ОРДЛО

    Міністерство закордонних справ виступило з заявою Міністерство закордонних справ України відреагувало на вчорашнє рішення Сирії визнати «незалежність «Донецької та Луганської народних республік». Київ розриває дипломатичні відносини з Дамаском та запроваджує торговельне ембарго й інші санкції.


  • МВС пояснило важливість відходу РФ зі Зміїного

    Українські війська вибили росіян із захопленого острова. Чорноморський флот РФ втратив контроль над цією частиною моря. Втративши контроль над островом Зміїний, Росія втратила силу у цій частині Чорного моря. Про це в ефірі телемарафону у четвер, 30 червня, заявив радник глави МВС Вадим Денисенко.


  • Як Міноборони РФ бреше про «успіхи» в Україні

    Журналісти проаналізували виступи керівництва Міноборони РФ і викрили їх на брехні. За даними РФ, у кожному «районі скупчення військових та техніки ЗСУ», куди влучали російські ракети, було по одній людині. Журналісти-розслідувачі підрахували, що, згідно зі звітами російського Міноборони, окупанти знищили 39 тисяч «районів скупчення живої сили та техніки» та «опорних пунктів» українських військ, тим самим […]