Дневные архивы: Август 12, 2022

  • Кароль подарувала квартиру сім’ї з Маріуполя

    Хлопчик Єгор Кравцов на початку війни вів щоденник, рядки якого облетіли навіть світові ЗМІ. Українська співачка Тіна Кароль подарувала квартиру сім’ї із окупованого Маріуполя. Нове житло зірка купила для його мами, сестри та бабусі на Івано-Франківщині, повідомили в ефірі телемарафону.  • У Міноборони заявили про витік військової інформації

    Витік інформації зриває плани ЗСУ, оскільки ворог коригує свої дії та використовує цю інформацію проти України. Міноборони разом із СБУ працюють над запобіганням та протидією витоку важливої ​​військової інформації — зокрема, через ЗМІ та інші публічні комунікації. Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр.


  • Зеленський закликав не розповідати про плани ЗСУ

    Деякі громадяни та навіть військові вирішують боротися не з окупантами, а за свій рейтинг в інфопросторі, вважає Зеленський. Президент Володимир Зеленський закликав чиновників та військових не озвучувати деталі оборонних планів України та менше вказувати конкретні деталі. Бути стриманими у четвер, 11 серпня, він закликав у своєму відеозверненні.