Дневные архивы: Сентябрь 2, 2022

  • В Україні вже майже 7 млн. внутрішніх переселенців

    В останні пару місяців південь та схід України залишили близько 300 тисяч громадян, ставши переселенцями. За півроку війни з Росією внутрішніми переселенцями стали 6,9 мільйона українців, свідчать дані Міжнародної організації з міграції (МОМ) на 23 серпня. «Більшість із більш ніж 300 тисяч нових переміщень, починаючи з липня, мала місце на півдні та сході країни», — […]  • ЗСУ ще раз ударили по Каховському мосту – ОК Південь

    За ніч ЗСУ знищили на Херсонщині 33 російських військових, чотири танки Т-72, ​​три гаубиці Мста-Б, чотири одиниці автобронетехніки і склад боєприпасів у Баштанському районі. На Херсонщині ЗСУ завадили окупантам будувати нову понтонну переправу поблизу Дар’ївки і завдали нових ударів по Каховському мосту. Про це повідомляє оперативне командування Південь.


  • Судно з українським зерном сіло на мілину, перекривши Босфор

    Це було зроблено навмисно, оскільки у судна відмовило кермо. Рух Босфорською протокою припинено. Судно Lady Zehma з українським зерном, яке прямувало з України, в четвер, 1 вересня, сіло на мілину. Через інцидент рух по протоці Босфор було перекрито. Про це повідомляє Sky News із посиланням на заяву канцелярії губернатора Стамбула.