Дневные архивы: Сентябрь 16, 2022 • Депутати звинуватили Путіна у зраді. Реакція преси СЮЖЕТ

  На тлі успішного контрнаступу України та місцевих виборів у Росії зазвучали заклики до відставки російського правителя. «Володимир Путін шкодить майбутньому Росії та її громадянам». Петицію із цими словами та вимогою відставки російського правителя вже третій день підписують депутати місцевих рад по всій РФ. Під петицією стоять підписи 65 депутатів із 49 округів.


 • З’явилися подробиці удару по Кривому Рогу

  Окупанти знову б’ють по гідротехнічних спорудах, фахівці ліквідовують наслідки. Внаслідок ракетного удару по Кривому Рогу у п’ятницю, 16 вересня, є серйозні руйнування гідротехнічних споруд, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.


 • В Україні ліквідували чотири канали виїзду ухильників за кордон

  Вартість «послуг» становила від 3 тисяч до 10 тисяч доларів залежно від обставин і терміновості закордонного «рейсу». СБУ провела спецоперації у Львівській, Одеській, Миколаївській та Вінницькій областях і заблокувала нові канали нелегального виїзду за межі України громадян призовного віку. Про це повідомляє сайт спецслужби у п’ятницю, 16 вересня. Вартість «послуг» становила від 3 тисяч до 10 тисяч […]


 • У Кривому Розі стала червоною вода в річці Інгулець — ЗМІ

  Це могло статися через те, що шлюзи гідротехнічної споруди засипані бутом, суглинком та щебенем. У районі міста Кривий Ріг стала червоною вода у річці Інгулець, рівень якої піднявся після нещодавніх російських ракетних ударів. Про це повідомляє місцеве видання Перший криворізький із посиланням на очевидців.