Дневные архивы: Сентябрь 23, 2022

  • У СБУ пояснили, за що покарають вчителів та медиків на ТОТ України

    Частина працівників навчальних та медичних закладів можуть потрапити під статтю про колабораціонізм, зазначив Артем Дехтяренко. Вчителям та викладачам, які на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) погодилися навчати школярів та студентів за російськими стандартами, загрожує кримінальна відповідальність. Медиків покарають лише в тому випадку, якщо погодяться займати керівні посади при окупантах. Про це повідомив речник Служби безпеки України […]  • У Міноборони висловилися про втрати ЗСУ у війні

    Втрати Збройних сил України у війні проти Росії становлять понад 9 тисяч людей. Проте Міноборони поки що не може назвати точну цифру через неможливість підрахунку загиблих бійців у Маріуполі. Про це повідомляє ІПУ з посиланням на слова заступника міністра оборони Ганни Маляр в інтерв’ю Youtube-каналу «ISLND TV».


  • У Кремлі не знають, де Медведчук — Пєсков

    Кума Путіна обміняли на 200 українських військових, але у Кремлі відмовляються давати коментарі з цього питання. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявляє, що у Кремлі не знають, де перебуває відданий Росії під час обміну Віктор Медведчук.