Дневные архивы: Октябрь 3, 2022

 • Міноборони РФ визнало прорив ЗСУ на Херсонщині

  Російські окупанти відступили та «зайняли заздалегідь підготовлений оборонний рубіж», каже військове керівництво РФ. Міноборони Росії у понеділок, 3 жовтня, заявило про відступ окупаційних військ у Херсонській області.


 • Кремль відреагував на заявку України в НАТО

  Намір України приєднатися до Північноатлантичного альянсу спричинив вторгнення, заявив Пєсков. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков у понеділок, 3 жовтня, прокоментував рішення України подати заявку на вступ у НАТО за прискореною процедурою. Він заявив, що Росія уважно стежить за реакцією країн НАТО.


 • ЗСУ продовжують звільнення Харківщини

  У соцмережах з’явилися відео та фото українських військових у раніше окупованих Боровій та Шийківці. Збройні сили України в ході контрнаступу в Харківській області зайняли ще два населені пункти — Борову та Шийківку. Відповідні відео та фото з військовими на нових звільнених територіях з’явилися у мережі.


 • Успіхи не обмежуються Лиманом — Зеленський

  Президент подякував усім, хто наближає перемогу, хто повертає український прапор на його законні місця на українській землі. Президент Володимир Зеленський заявив, що цього тижня у щоденних звітах, які він отримує, переважає перелік звільнених населених пунктів, і успіхи не обмежують лише Лиманом. Про це у неділю, 2 жовтня, він заявив у своєму відеозверненні.