Дневные архивы: Октябрь 4, 2022

  • В Іспанії закрили справу про екстрадицію блогера Шарія

    Прокремлівський блогер міг перебратися до Італії, про що повідомила українська сторона. Тому суд вирішив припинити нинішній судовий розгляд. Суд в Іспанії ухвалив закрити справу про екстрадицію проросійського блогера Анатолія Шарія, оскільки він залишив територію королівства. Про це повідомляє ТАСС. Прокремлівський блогер міг перебратися до Італії, про що повідомила українська сторона.
  • Україна на шляху досягнення своїх стратегічних цілей у війні з Росією – Пентагон

    Пентагон вважає, що українським силам наразі вдається досягати своїх стратегічних цілей – вести контрнаступальні дії на Харківському, Донбаському й Херсонському напрямках. Як повідомляє ІПУ посилаючись на «Європейську правду», про це під час дискусії, організованої Центром стратегічних і міжнародних досліджень, заявила помічниця міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Селеста Валландер.


  • У новому пакеті військової допомоги США будуть 4 HIMARS – ЗМІ

    Сполучені Штати оголосять про новий пакет військової допомоги Україні вже у вівторок – він міститиме чотири пускові установки високомобільних артилерійських ракетних систем (HIMARS), які будуть передані негайно. Як пише «Європейська правда», про це повідомляє Reuters із посиланням на два джерела.