Дневные архивы: Октябрь 15, 2022

 • У Маріуполі помітили колону техніки РФ — мерія

  Жителі міста звернули увагу, що російські загарбники прямували у бік Розівки у Запорізькій області. Мешканці тимчасово окупованого Маріуполя у п’ятницю, 14 жовтня, помітили колону військової техніки окупантів, яка прямувала у бік Розівки Запорізької області. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петра Андрющенка у своєму Telegram-каналі у суботу, 15 жовтня.


 • РФ може «вбити» зв’язок Starlink в Україні — Маск

  Американський бізнесмен стверджує, що Росія може досягти успіху в спробах «вбити» Starlink на українському фронті. Росія може «вбити» єдину систему зв’язку Starlink, що працює на українському фронті. Про це заявив засновник SpaceX Ілон Маск у своєму Twitter-акаунті в суботу, 15 жовтня.


 • У РФ закінчується важлива мікроелектроніка — США

  У РФ закінчується важлива мікроелектроніка — США

  Санкції проти Росії значно обмежили її військову промисловість, зазначає Воллі Адейемо. Військово-промисловий комплекс Росії зазнає дефіциту критично необхідної мікроелектроніки у зв’язку із санкціями, які ввели західні країни. Про це заявив заступник міністра фінансів США Уоллі Адейемо на зустрічі країн, які запроваджують економічні обмеження щодо РФ, повідомляє сайт американського мінфіну.