Дневные архивы: Октябрь 24, 2022

 • РФ зміцнює позиції під Бахмутом — ЗСУ

  Бахмут — найгарячіша точка на карті військових дій, і ЗСУ героїчно утримують позиції ціною неймовірних зусиль. Окупанти стягнули під Бахмут усі можливі військові підрозділи і будують лінію оборони, бо бояться наступу ЗСУ. Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.


 • Зеленський закликав Ізраїль визначитися

  Україна ще 2014 року просила допомоги в Ізраїлю, але країна досі не може визначитися. Президент України Володимир Зеленський закликав Ізраїль визначитися з позицією щодо війни проти України. З таким зверненням він звернувся під час виступу на Haaretz Democratic Summit у понеділок, 24 жовтня. • Пєсков про «брудну бомбу України»: Загроза очевидна

  США, Франція та Великобританія не повірили фейкам Росії про «брудну бомбу України». Пєсков каже, їхня справа — вірити чи ні. У Росії продовжують стверджувати про наявність в України «брудної бомби» та реальність загрози її застосування. Цього разу цей фейк озвучив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.


 • На Ставці знову обговорювали захист енергетики

  Окрім питань захисту та відновлення енергетичної інфраструктури обговорювалася ситуація на фронті. На засіданні Ставки верховного головнокомандувача у понеділок, 24 жовтня, розглянуто питання формування захисту енергетичної мережі країни від атак РФ та відновлення об’єктів енергетики, повідомив президент Володимир Зеленський.