Дневные архивы: Октябрь 30, 2022

 • Туреччина знову говорить з РФ про «зернову угоду»

  Судна з українським зерном, які вже прибули до Стамбула, проходять перевірку, але нові зерновози з України поки що не вирушатимуть. Після оголошення Росією про тимчасове призупинення участі в «зерновій угоді» Туреччина розпочала переговори з Москвою і сподівається на успішне їхнє завершення, повідомив агентству Bloomberg турецький чиновник на умовах анонімності.


 • У МЗС відповіли на заяву лаврова про переговори

  В українському МЗС вважають, що заява лаврова про готовність до переговорів – це не що інше, як чергова димова завіса, щоб виграти час на тлі поразок російської армії. Єдиною реалістичною пропозицією щодо можливих переговорів з Росією має бути негайне припинення Путіним війни проти України та виведення російських військ за кордони станом на 1991 рік, заявив […]


 • У столиці Сомалі жертвами терактів стали 100 людей

  Потужні вибухи сталися біля будівлі міністерства освіти, розташованого на жвавому перехресті. У столиці Сомалі — Могадішо — понад 100 людей загинули внаслідок масштабних терактів. Про це у неділю, 30 жовтня, повідомляє VOA Somali з посиланням на президента країни Хасана Шейха Махмуда.


 • Київ звинуватив Москву у «голодному піарі»

  Кремль блокує вивезення з України 2 млн тонн зерна, пропонуючи натомість 500 тисяч тонн, акцентували в українському МЗС. Глава Мінсільгоспу РФ Дмитро Патрушев у суботу, 29 жовтня, після оголошення Москви про вихід із «зернової угоди» озвучив пропозицію щодо експорту російського зерна. Київ уже дав відповідь.


 • Вдалося звільнити 52 українських полонених

  Глава Офісу президента зазначає, що всі, хто причетний до справи обміну полоненими, працюють над завданням «повернути додому всіх українців». Проведено черговий обмін полонених: удалося звільнити 52 українських полонених — офіцерів, медиків, сержантів та солдатів. Про це повідомляє керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.