Дневные архивы: Ноябрь 5, 2022

  • На Херсонщині пролунали вибухи — соцмережі

    Про стовп диму в Чорнобаївці та Голій Пристані повідомляють місцеві жителі. Там зараз нібито відбуваються тренування мобілізованих окупантів. У день 5 листопада на території тимчасово окупованої Херсонської області пролунали вибухи. «Бавовна», зокрема, захопила й селище Чорнобаївка. Про це повідомляють місцеві пабліки.  • Більшість одеситів та Труханов підтримали демонтаж пам’ятника Катерині ІІ

    Одеська міськрада повідомила про завершення голосування, на якому більшість містян підтримали демонтаж пам’ятника «Засновникам Одеси». Про це повідомляє Одеська міськрада, мер міста Геннадій Труханов у Facebook Дослівно: «Завершено процедуру підбивання підсумків голосування присвяченого подальшій долі пам’ятника «Засновникам Одеси (Катерині II)», яке відбувалось на платформі «Соціально активний громадянин».
  • Єрмак запевняє: погодив з США, що вважати перемогою України у війні

    Україна має чітке бачення, що вважати своєю перемогою у російсько-українській війні, і вже переконалася, що його поділяють партнери, зокрема Сполучені Штати Америки. Про це заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак на спільній прес-конференції з  безпековим радником США Джейком Салліваном, відповідаючи на запитання «Європейської правди».