Дневные архивы: Ноябрь 11, 2022


  • Битва продовжується? Що ЗСУ очікує у Херсоні (СЮЖЕТ)

    Незважаючи на оголошений відступ, у місті продовжують залишатись російські військові, які можуть влаштувати для наших бійців пастки. У ЗСУ стверджують, що готові до «сюрпризів». Українські військові вранці 11 листопада продовжили просуватись у Херсонській області. Офіційно на півдні ЗСУ звільнили вже 41 населений пункт. При цьому і українські бійці, і експерти кажуть, що в Херсоні поки що […]  • У Міноборони оцінили ситуацію у Херсоні

    Росія має 40 тисяч військових у Херсонській області, вона все ще має сили в місті. На їхнє відведення буде потрібно не менше тижня. Росії знадобиться щонайменше тиждень, щоб вивести свої війська з Херсона. Про це сказав міністр оборони України Олексій Резніков у коментарі Reuters.


  • ЗСУ звільнили понад 40 сіл та міст — Зеленський

    Кількість українських прапорів, які повертаються на своє законне місце у рамках оборонної операції, зростає з кожним днем. На півдні України звільнено 41 населений пункт, проте це звільнення досягнуте місяцями жорсткої боротьби, сказав у відеозверненні у четвер, 10 листопада, президент України Володимир Зеленський.