Дневные архивы: Ноябрь 17, 2022  • ЗСУ контролюють територію біля Криму — Генштаб

    Проте окупанти після втечі із Херсона перекидають боєздатні підрозділи на інші напрямки. Українські військові вийшли на берег Дніпра і тепер можуть контролювати територію, наближену до окупованого Криму. Про це 17 листопада заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов повідомив на брифінгу.


  • Ворог ударив по інфраструктурі шести міст

    Протягом доби ворог завдав п’ять авіаційних та 25 ракетних ударів, здійснив більш як 10 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Російські окупанти, порушуючи норми міжнародного гуманітарного права, закони і звичаї ведення війни, завдали ракетних ударів по об’єктах цивільної інфраструктури у населених пунктах Дніпро й Одеса, Балаклія на Харківщині, Вільнянськ Запорізької області, Нікополь Дніпропетровської області, а […]


  • Актори Дизель Студіо підтримали війну в Україні

    Учасники української гумористичної групи Дизель Студіо зараз розважають росіян на лайнері, який курсує із Сочі до Туреччини та назад. Актори Сергій Писаренко та Євген Нікішин, які родом із Росії, більше не є частиною команди Дизель Студіо, оскільки не змогли засудити війну в Україні. Про це повідомив Євген Сморигін в інтерв’ю КП в Україні.