УВАГА ПОТРІБНА ДОПОМОГА ПОЛОНЕНИМ 51-ШОЇ БРИГАДИ (ОНОВЛЕНО 21.15)

УВАГА ПОТРІБНА ДОПОМОГА ПОЛОНЕНИМ 51-ШОЇ БРИГАДИСьогодні Інформаційний Портал України дізнався дуже погану новину, та багато важких подробиць про багатостраждальну 51-шу бригаду, яка була майже знищена під Іловайском (більшість із подробиць через об’єктивні причини розкрити не можемо). Але зараз дуже потрібна допомога з полоненим 51-шої бригади, які імовірніше усього перебувають у Сніжному. 

Ми отримали інформацію, що у полоні перебуває лучанин Олімпіюк Артем Олегович 1983 року народження (про це повідомила його мама). Всі хто мають БУДЬ ЯКУ інформацію про полоненого просимо відгукнутись та надати інформацію.

27 серпня, хлопець допомагав вийти колоні українських військових з Ілловайську, по наданому коридору бойовиками. Перебуваючи на БРТі, під час того, коли рухалась колона, хлопець попав під обстріл та отримавши поранення упав із БРТу. Оклигавши через певний час, хлопець, ще із трьома побратимами почав утікати у ліс з під обстрілів, та як колона рушила вперед. Через деякий час вийшов на звя’зок із матір’ю, розповівши подробиці які ми вам переповіли.

Після цього, хлопець вийшов на зв’язок уже тільки 31 серпня, розповівши, що перебуває у полоні, де не відомо, висинув здогадку, що у Донецьку. Проте, у Центрі допомоги 51-шої бригади повідомляють, що подібні по описам групи полонених зараз дислоковані у Сніжному, що близько російського кордону. Хлопців тримають у гаражах, уже тоді їм не давали ні спати ні їсти, катували. Матір хлопця у розпачі, адже ніхто не може допомогти у пошуку сина. Бойовики жодних вимог не висувають!

ТОМУ ЗНОВУ ТАКИ — ЗАКЛИКАЄМО, ХТО МАЄ ЯКІСЬ ВІДОМОСТІ ПРО ПОЛОНЕННИХ 51-ШОЇ АМБ ЗСУ ПРОШУ ПИШІТЬ У КОМЕНТАРІ, АБО НА НАШУ ЕЛЕКТРОНУ СКРИНЬКУ IPUKR@UKR.NET.

ОНОВЛЕНО

Сестра Саша Процишена шукає свого брата з 51 бригади, хлопець 4-тий день ни виходить на зв’язок!

Спеціально для ipukr.com

загрузка...
МЕТКИ