• Главная »
  • Политика »
  • Речник Державного департаменту США заявив що підтримує створення рятівного коридору

Речник Державного департаменту США заявив що підтримує створення рятівного коридору

Речник Державного департаменту США заявив що підтримує створення рятівного коридоруСполучені Штати підтримують ініціативу президента України Петра Порошенка щодо створення рятівного коридору для мирного населення, яке бажає виїхати з районів проведення АТО.

Про це зазначила в вівторок у Вашингтоні речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми підтримуємо такі дії та інші подібні кроки на цьому напрямі», — зазначила представник Держдепу.

Вона також закликала українську владу «тісно співпрацювати з Верховним комісаром ООН у справах біженців та іншими міжнародними організаціями» з метою планування та надання допомоги переміщеним особам.

Раніше глава держави провів зустрічі з керівниками СБУ, МВС, Міноборони та Державної служби надзвичайних ситуацій, доручивши їм створити всі необхідні умови для мирного населення, яке бажає виїхати з зони проведення АТО.

Порошенко також доручив уряду взяти на себе організацію перевезення людей, медичного обслуговування та розгорнути мережу мобільних пунктів для забезпечення мирного населення питною водою, харчуванням і медикаментами.

джерело: ukrinform.ua
загрузка...
МЕТКИ