Власники малого та середнього бізнесу протестували у Франції

Власники малого та середнього бізнесу протестували у ФранціїУ понеділок у Парижі та Тулузі пройшли акції протесту власників малого та середнього бізнесу, спрямовані проти політики уряду, яка, на їхню думку, душить економіку.

Про це повідомляє видання The Local.

Згідно з даними організаторів мітингів – Конфедерації малого та середнього бізнесу Франції – в акції в Парижі взяли участь 6 тисяч осіб, в Тулузі – 4 тис. За даними поліції, під Міністерством фінансів у Парижі протестувало близько тисячі осіб.

Демостранти тримали плакати з написами «Податки, збори, платежі: досить!», «Шановні міністри: робота 70 годин на тиждень за копійки – можу навчити, як це».

«Цей протест повинен підкреслити серйозність ситуації. Ми повинні діяти і переконувати людей у тому, що проблему зі збільшенням зайнятості можна вирішити» — йдеться у заяві організаторів.

Крім того, мітингувальники вимагали прощення регулювання у секторі.

Демонстрації відбулися на фоні тривалого слабкого економічного зростання другої екноміки Євросоюзу і зростаючого рівня безробіття разом з вимогами Єврокомісії щодо скорочення бюджетних витрат.

джерело eurointegration.com.ua

загрузка...
МЕТКИ