Офшорна угода з Кіпром може бути скасована до Нового року

Офшорна угода з Кіпром може бути скасована до Нового рокуНа цьому наполягає Анатолій Гриценко, який, нагадаємо, сам до Верховної Ради не потрапив.

«Нові обличчя» в Раді мають зайняти тверду позицію: парламент повинен до Нового року денонсувати офшорну угоду з Кіпром, — зауважив він на своїй сторінці в Facebook.

На його думку «виправдання, озвучені сьогодні Іриною Геращенко, мовляв, ми ж інтегруємося до Європи й повинні спочатку провести консультації з європейськими партнерами — то все викрутаси на користь олігархів, спонсорів фракцій».

Вони зареєстрували на Кіпрі свої підприємства і виводять туди з країни, недоплачуючи до бюджету, десятками мільярдів, з року в рік. І зараз, на фоні війни і кризи, ніяк не наїдяться, вирішили ще хоч місяць-два потішитися? Сумно, коли представниця президентської фракції так відверто стає на захист бізнесових інтересів Коломойського, Ахметова, Фірташа… Лише один депутат, Віктор Пинзеник, сьогодні вкотре наполягав на голосуванні про денонсацію офшорної угоди. Решту депутатів, насамперед з категорії «нових облич» — то вже не турбує? Чи, може, дехто вже підсів до олігархів на зарплату?  — запитав голова «Громадянської позиції».

джерело: socportal.info

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ