• Главная »
  • Футбол »
  • Колишній гравець «Шахтаря» та «Динамо», а нині делегат та інспектор ФФУ підтримує сепаратистів

Колишній гравець «Шахтаря» та «Динамо», а нині делегат та інспектор ФФУ підтримує сепаратистів

Колишній футболіст київського Динамо, донецького Шахтаря, екс-арбітр та нинішній делегат та інспектор Федерації футболу України Віктор Звягінцев став одним з організаторів турніру в Донецьку.

Колишній гравець "Шахтаря" та "Динамо", а нині делегат та інспектор ФФУ підтримує сепаратистівУ ФФУ вже прорегували на участь Звягінцева у підтримці сепаратистів і позбавили його роботи в структурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ — Російські ЗМІ вигадали, що Тимощука в Україні забирали в армію

«Питання із Звягінцевим ми розглянули досить давно і своєчасно, прийнявши відповідне рішення. Ще в травні в Комітет з етики і чесної гри стали надходити сигнали, що, знаходячись в товаристві наших футбольних функціонерів, Звягінцев дозволяє собі сепаратистські висловлювання, дуже негативно каже про Україну і керівництво країни, повністю підтримуючи те, що творять на Донбасі місцеві бойовики і російські найманці.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Невероятная наглость и лень! Беженцы с Донбасса отказались работать на курорте за 600 грн в сутки (СКРИН)

Природно, ми не могли пройти повз таку ситуацію. Проблема тоді ж була розглянута на засіданні Комітету, який виніс вердикт більше не залучати Звягінцева до роботи в якій-небудь структурі ФФУ. Про це ми тут же повідомили керівників Донецької обласної федерації футболу Івана і Віктора Гайворонських.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — В России убит Андрей Макаревич [ФОТО]

Ніхто не ставить під сумніви заслуги Звягінцева перед футболом і його професійні якості. Але кожна людина має право робити свій вибір. Він свій зробив. І нам з ним, безумовно, не по дорозі, — цитує віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова Футбольний клуб.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ — Катастрофа! В первый день Европейской Олимпиады в Баку ужасное ЧП! Шокирующие кадры засняли камеры (ВИДЕО)

Зазначимо, що ведучим турніру став колишній перший коментатор матчів Шахтаря журналіст В`ячеслав Шарафутдінов.

джерело: champion.com.ua

загрузка...
МЕТКИ