Синоптики попереджають, на Україну насувається шторм

Рятувальники запевняють, що негода відповідатиме критеріям стихійного явища.

Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила українців про негоду з сильним вітром, що насувається, повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники, посилаючись на Укргідрометцентр, заявляють, що 5 жовтня вдень пориви вітру в Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях досягнуть 17-22 м/с, пише ІПУ посилаючись на Сегодня.

Уже ввечері і в ніч на 6 жовтня у Волинській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях очікується посилення швидкості вітру до 25-30 м/с, що, на думку рятувальників, відповідає критеріям стихійного явища.

Протягом 6 жовтня в Києві, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській і Дніпропетровській областях очікується посилення швидкості вітру до 19-24 м/с.

В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській і Донецькій областях сила вітру досягне 15 -20 м/с.

.jpg_97

Нагадаємо, наприкінці вересня в Одеській затоці розбушувався шторм. Величезні хвилі з однаковою силою обрушувалися і на піщані пляжі, і на бетонні набережні, і на арт-об’єкти. Дехто навіть намагався скупатися.

17 вересня ураган на Закарпатті повалив понад 300 гектарів лісу. Від шквального вітру також постраждали близько 40 гектарів території Карпатського біосферного заповідника.

Влітку на Волині буревій пошкодив більше 200 гектарів лісу.

загрузка...
МЕТКИ