«Це вам не бабки і студенти» Путінський ОМОН безуспішно намагався затримати протестуючого кавказця (ВІДЕО)

У Москві під час розгону мітингувальників, які вимагали допустити на вибори в міську думу опозиційних кандидатів поліція затримала 1373 людини. Такі дані станом на ранок 28 липня наводять видання.

"Це вам не бабки і студенти" Путінський ОМОН безуспішно намагався затримати протестуючого кавказця (ВІДЕО)

Серед затриманих виявилися 42 неповнолітніх та 18 журналістів. Крім того, під час розгону демонстрації поліцейськими були побиті 77 осіб, силу застосували і в відношенні 10 журналістів.

Після затримань активістів почали розвозити приблизно в 70 відділів поліції.

Повідомляється також, що до затриманих не допускали адвокатів і не дозволяли брати в камери ліки.

Слід зауважити, що під час затримання мітингувальників били кийками навіть по голові. Серед постраждалих є жінки у багатьох розбиті голови. При цьому мітингарі взагалі не чинили опору при затриманні. На цьому тлі контрастом виглядає відео, де москоські силовики намагаються затримати кавказьця, який їхав на автівці по вулиці.

Ось як коментують росіяни в мережі відео:

“Это вам не плачущих пенсионерок в автозак толкать Росгвардейцы попытались толпой скрутить, проезжающего мимо митинга кавказца не приоре. Встречая хоть какое-то минимальное сопротивление, полицаи сразу остужают свой пыл и отступают.”

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ