• Главная »
  • Футбол »
  • Вихованець «Динамо» змінив українське громадянство на російське: «Себе вважаю росіянином»

Вихованець «Динамо» змінив українське громадянство на російське: «Себе вважаю росіянином»

Вихованець київського «Динамо» Данило Лісовий розповів про своє ставлення до Росії та України

Вихованець "Динамо" змінив українське громадянство на російське: "Себе вважаю росіянином"

Зокрема, футболіст, якого вперше викликали в збірну Росії, заявив, що однаково трепетно ставиться і до РФ і до України. Слова футболіста цитує Sports.ru.

Варто нагадати, що він нещодавно змінив українське громадянство на російське.

22-річний москвич, який виступав свого часу за молодіжний склад київського «Динамо» і збірну України U-17, дуже тепло відгукнувся про нашу країну, при цьому над зміною громадянства довго не думав.

«Коли приймав громадянство, мені сказали, що зворотного шляху вже немає. У підсумку оформив російський паспорт. Навряд чи хтось може сказати, що я вчинив негарно. У мене тато росіянин, російський паспорт з народження. Я себе вважаю швидше росіянином. При цьому з великою теплотою ставлюся до України — і не бачу тут ніяких протиріч. Мені добре і там, і тут, у мене два будинки: Київ і Росія», — заявив футболіст.

україна, росія

Також раніше повідомлялося, що вихованець київського «Динамо» Данило Лісовий висловився про конфлікт між Україною та РФ. Футболіст зізнався, що йому дуже сумно і прикро через виниклу ситуацію між країнами.

Він також озвучив пропагандистські байки про те, що українці і росіяни — «братні народи». І він щиро вірить, що українці і росіяни нібито обов’язково налагодять стосунки і все буде, як було до конфлікту.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ