Нардеп Петруняк від «Слуги народу», на засіданні Ради розглядав фото голих грудей (КАДРИ)

Народний депутат від «Слуги народу» Євген Петруняк сьогодні під час засідання Верховної Ради розглядав на телефоні фото голих жіночих грудей.

Нардеп Петруняк від "Слуги народу", на засіданні Ради розглядав фото голих грудей (КАДРИ)

На це звернув увагу фотокореспондент #Букв.

Інцидент стався під час виступу нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Григорія Мамки, якого як раз показували під час трансляції. У кадр потрапив і Петруняк з телефоном, на екрані якого був знімок оголених грудей жінки.

Депутати “слуги народу” в чаті фракції посміялися з цього інциденту, вказавши, що главу податкового і фінансового комітету парламенту Данила Гетманцева “збуджує тільки фіскалізація”.

Тим часом, сам Петруняк почав шукати новини про себе в Інтернеті.

  • У жовтні минулого року під час голосування в парламенті нардеп від “Слуги народу”, тодішній голова комітету з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко листувався з дівчатами в онлайн-мережі знайомств. Обговорювалися, зокрема, умови та вартість інтимних зустрічей. Листування сфотографував кореспондент #Букв.
  • Виступаючи з трибуни Верховної Ради Богдан Яременко, оголосив, що публікація його інтимних листувань, які він вів безпосередньо під час засідання Парламенту, є кримінальним злочином, за який журналістам загрожує від 3 до 7 років в’язниці.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ