Коронавірус забрав життя відомого українського письменника: він створив культову відеогру S. T. A. L. K. E. R

Письменник-фантаст Сергій Іванов, який працював під псевдонімом Гарм Відар, помер від коронавірусної інфекції ще 25 листопада, але стало про це відомо тільки зараз.

Коронавірус забрав життя відомого українського письменника: він створив культову відеогру S. T. A. L. K. E. R

Він випустив чимало фантастичних повістей, серед яких «Три кола ненависті» і «Як би сказав мій тато «. З 1992 року Іванов почав працювати з відеоіграми, і в результаті потрапив у компанію GSC Game World. Про це повідомляє Geek.Informator.

У підсумку саме він написав сценарій до S. T. A. L. K. E. R: Oblivion Lost, яка пізніше стала «Тінню Чорнобиля». Письменник працював з компанією з 2002 по 2004 роки.

Від COVID-19 помер відомий український письменник: створив культову відеогру S. T. A. L. K. E. R

Сергій Іванов (фото: wikia.nocookie.net)

«Хороший дядько. Професійний літератор», — сказав про Іванова один з керівників розробки S. T. A. L. K. E. R: Oblivion Lost Андрій Прохоров.

Нагадаємо, у Москві помер знаменитий російський актор Борис Плотніков. Раніше йому діагностували коронавірус. Актор, найбільш відомий за роллю доктора Борменталя в культовому фільмі «Собаче серце».

Раніше після важкої хвороби помер Сергій Черненко — журналіст, аналітик, дослідник медіа і учасник першого складу редакції «Телекритики» і «Детектор медіа». Йому було всього 55 років.

В 90-х роках Сергій працював у газеті «День». У вересні 2001 року приєднався до команди Наталії Лігачової, яка створила онлайн-видання «Телекритика».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ