• Главная »
  • Общество »
  • Колишній глава ізраїльської космічної програми заявив, що інопланетяни вступили в контакт з США і побудували підземну базу на Марсі

Колишній глава ізраїльської космічної програми заявив, що інопланетяни вступили в контакт з США і побудували підземну базу на Марсі

Колишній глава ізраїльської космічної програми Хаїм Ешед заявив, що інопланетяни вже вступили в контакт з американцями.

Колишній глава ізраїльської космічної програми заявив, що інопланетяни вступили в контакт з США і побудували підземну базу на Марсі

Ешед, який очолював космічну програму Ізраїлю близько 30 років тому, заявив про це в інтерв’ю виданню Yediot Aharonot, пише ІПУ посилаючись на НВ.

Він розповів, що інопланетяни вже давно співпрацюють з американцями і навіть побудували підземну станцію на Марсі, де зустрічаються представники США і т. зв. Галактичної Федерації.

Ешед запевняє, що інопланетяни спеціально чекали, поки люди дійдуть до певної точки свого розвитку — нібито вони хочуть вивчити людей, а також зрозуміти «сенс світобудови», пише NBC News.

Професор і відставний генерал на цьому не зупинився — згідно з його інформацією, Дональд Трамп в курсі того, що відбувається і одного разу навіть «мало не розкрив» всю інформацію, але його попросили не робити цього, щоб запобігти масову істерію, адже «людство ще не готове до цього».

«Якби я заявив усе це років п’ять тому, мене б уже поклали в лікарню. Сьогодні це вже навіть сприймають по-іншому, мені нема чого втрачати», — каже Ешед.

Користувачі оцінили теорію професора і вже жартують про неї.

Земляни: Чи можемо ми вступити в Галактичну Федерацію?

Галактична Федерація:

Що там далі в 2020-м, інопланетяни, лол?

Грудень: Галактична Федерація

Ми:

Галактична Федерація: *існує*

Люди: Можливо… Ми можемо…

Галактична Федерація:

Я не вірю в історію про Галактичну Федерацію, бо як вони могли вмовити Трампа не говорити хоч щось?

Це я посилаю сигнали Галактичній Федерації, щоб вони забрали мене з собою

Галактична Федерація вислала шпигуна, який стежить за нами

загрузка...
МЕТКИ