В Україні буде 110 днів снігу: синоптик дав прогноз на зиму 2020-2021

В Україні буде 110 днів снігу: синоптик дав прогноз на зиму 2020-2021

Погода в Україні цієї зими здивує 110-ма днями снігу в разі, якщо він піде в день Андрія, 13 грудня. Сніг цього дня ішов, тож можна сподіватися на правдивість прогнозу. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань, пише ІПУ посилаючись на Надзвичайні Новини.

Горбань розповів, що, згідно з народними прикметами, нинішня зима може бути довгою і сніжною. Синоптик висловив упевненість, що погода продовжить дивувати українців і назвав сніг у це свято гарним знаком.

«Дуже прогнозний день – так званий день Андрія (13 грудня — ред.). Ви сказали, сніг йде по всій Україні. Дай Бог, щоб він у цей день пішов. Бо якщо в день Андрія сніг піде, то він лежатиме 110 днів. Це ж прекрасно», – впевнений Горбань.

Воднчас він розповів, коли слід очікувати зниження температур в Україні.

«І виходить, що відлига йде, а потім, з 20-х чисел, починаються морози. Тим більше, за народними прикметами, йде триразове зниження температур. Це Варки, Савки і Миколки. Варка мастить, Савка постить, а Миколка ще більше додає. Так що це і за народними прикметами, і за розрахунками йде така погода», – зазначив синоптик.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ