• Главная »
  • Общество »
  • Українців готуються масово позбавляти прав на спадщину, що задумали в Кабміні: «Спочатку зобов’яжуть компенсувати…»

Українців готуються масово позбавляти прав на спадщину, що задумали в Кабміні: «Спочатку зобов’яжуть компенсувати…»

З’явилися деталі

Українців готуються масово позбавляти прав на спадщину, що задумали в Кабміні: "Спочатку зобов'яжуть компенсувати..."

Юристи та нотаріуси вбачають в ідеї, яку подало Мінсоцполітики, багато ризиків

Так, згідно пропонованого законопроекту, одиноким літнім людям, яких покинули родичі, дозволять укладати з державою контракт на краще життя в обмін на квартиру, пише ІПУ посилаючись на «Сьогодні».

Приводом для появи подібної ініціативи став той факт, що частенько після смерті пенсіонера починають з’являтися родичі, яких раніше не було не видно і не чутно, та пред’являють свої права на спадок — відмовити їм ніхто не може.

Так, в законопроекті прописано, що якщо людина не дбала про свого старого родича, успадкувати просто так його майно вже не дозволять. Спочатку зобов’яжуть компенсувати всі витрати, які понесла держава на утримання старого, а потім вже оформляти спадщину.

карантин, украинцы, пенсионеры

Більше того, Мінсоцполітики ще пропонує забирати квартири у померлих пенсіонерів, мовляв, ми вас забезпечуємо до смерті, а квартира ваша потім стає державною власністю.

Підопічні соцслужб від ідеї не в захваті. Та й юристи і нотаріуси бачать в такій ідеї багато ризиків – за старими може початися ціле полювання.

субсидії, пенсії, соцвиплати, пенсіонерка, центр зайнятості

Раніше ми повідомляли, Міністр соціальної політики Марина Лазебна пояснила, що в 2021 році субсидія українцям буде виплачуватися за спрощеною процедурою.

«Якщо сьогодні людина каже, що не може платити, не дають субсидію, тому що у неї прописаний син, який працює за кордоном, то ми все зняли. Якщо там є люди, які прописані, але не проживають, ми знімаємо бар’єр. Крім того, раніше було таке, що «покажи, яка твоя опалювальна норма». А у людини перший поверх опалюється, а є якась прибудова, яка не опалюється, їй беруть загальну площу цієї будови. Ми це теж все знімаємо», — пояснила міністр.
загрузка...
МЕТКИ