• Главная »
  • Общество »
  • Алла Мазур, Марічка Падалко і Наталія Мосейчук показали своїх дітей, що підросли: «Всі красиві й…»

Алла Мазур, Марічка Падалко і Наталія Мосейчук показали своїх дітей, що підросли: «Всі красиві й…»

Зірки показали, наскільки підросли їхні дітлахи

Алла Мазур, Марічка Падалко і Наталія Мосейчук показали своїх дітей, що підросли: "Всі красиві й..."

Українські ведучі Алла Мазур, Наталія Мосейчук і Марічка Падалко показали своїх дітей, що підросли

Зірки підкорили яскравими образами в новорічній фотосесії, пише ІПУ посилаючись на Politeka. Алла Мазур була в червоній сукні, а її колеги в жовтому і білому вбраннях.

Красуні обіймали своїх старших діток і посміхалися.

У пості каналу «1+1» повідомили, що зазначені ведучі взяли участь у новорічному промо-ролику.

«Цього року основною ідеєю промо-кампанії стало повернення до незмінних традицій та переосмислення справжніх цінностей після буремних подій 2020 року, які багато у чому змінили людей та їхні життя. Тож зірки «1+1» у роликах святкують Новий рік вдома у колі найближчих друзів», — йдеться в повідомленні.

Майже за півгодини пост зібрав близько 6000 лайків і багато коментарів.

«Найкращі й улюблені!!😍 😍 «, «Як все красиво з красивими мамами і чудовими дітками.Щастя вам !», «Навіть найсильніша жінка поруч зі своєю дитиною завжди-матуся!!!!! Дуже зворушливе фото, дуже красиве і душевне!!!! Здоров’я нам всім))) ❤️❤️❤️», «всі красиві й гармонійні! 👍 😍 «, «Ви наші найкращі!!! Без перебільшення. Кращі!!!👍 👍 👍 🤗 🤗 🤗 «, «Як сестри🤗 🤗», » які прекрасні матусі 👏 «, «Всі мами, як голуби, огортають своїх пташенят. Гарне фото, таке тепле, Домашнє, таке дійсне і просто. З наступаючим Новим Роком всіх вітаю. Нехай буде добро», » наші улюблені ведучі, здоров’я вам і вашим родинам! Ви класні, ні в одній країні, таких як ви, більше немає! 👍 😘 😊 «,- написали користувачі мережі.

загрузка...
МЕТКИ