• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Розгнівані українці відправили «Квартал 95» на пенсію, Кошовий перейшов межу: «Все паскудніше і паскудніше»

Розгнівані українці відправили «Квартал 95» на пенсію, Кошовий перейшов межу: «Все паскудніше і паскудніше»

Зовсім скотилися

Розгнівані українці відправили "Квартал 95" на пенсію, Кошовий перейшов межу: "Все паскудніше і паскудніше"

Студія «Квартал 95» на чолі з Євгеном Кошовим розчарувала українців новим концертом

Про це пише ІПУ посилаючись на Politeka, гумористи традиційно підготували Новорічний випуск шоу» Вечірній квартал » і випустили його на офіційному YouTube-каналі 31 Грудня. Номери присвятили актуальним темам, таким як президентство Володимира Зеленського, підготовці до свята, зимовим курйозам і навіть російській вакцині від китайського вірусу. Євген Кошовий здивував усіх і виступив зі стендапом у ростовому костюмі «какашки».

Більшість коментаторів розкритикували «Квартал 95», зазначивши плоскі жарти, безглузді образи і зовнішній вигляд розповнілого керівника студії:

«Все паскуднее і паскуднее»; «Ох і обличчя відіжрав Євген, хоч цуценят бий»; » якісь плоскі жарти в кварталі стали. Все давно пішло вперед, а квартал застряг в період Януковича»; » дивився всі новорічні випуски кварталу, ну цей найслабший. Взагалі не смішно»; «все, здох Квартал»; «скінчився квартал. Нудно»; «Жека скоро буде як Юзик»; «Кошовий, ти став схожий на Шрека»; «поверніть Юзика, а то Кошовий скоро його обжене»; » Один з найбільш нудних і не смішних випусків, а ще артисти виглядають такими втомленим ніби їх з каторги прислали виступати (неголені, пом’яті, опухлі)»; «Морда лисого скоро трісне. Мабуть від хорошого життя»; » Кошовий, досить жерти, жах!»; «Він що в костюмі
загрузка...
МЕТКИ