• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Запухлий Потап пристрасно притиснувся до Насті Каменських в негліже, забувши про пристойності: «Капець, навіщо так чоловіка напоїла?»

Запухлий Потап пристрасно притиснувся до Насті Каменських в негліже, забувши про пристойності: «Капець, навіщо так чоловіка напоїла?»

Українська співачка Настя Каменських і її чоловік Потап вразили домашніми образами в Новому році

Запухлий Потап пристрасно притиснувся до Насті Каменських в негліже, забувши про пристойності: "Капець, навіщо так чоловіка напоїла?"

Як пише ІПУ посилаючись на Politeka, зірка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі «Instagram» сімейне фото після свята. Пара позувала у себе вдома поруч з каміном і новорічними подарунками в яскравих обгортках.

Настя Каменських постала перед шанувальниками в шовковій зеленій сукні на тонких бретельках, яка сховала її фігуру, вона встигла причепуритися, зробити собі макіяж і розкішну зачіску. До дружини сзалі притулився Олексій Потапенко (справжнє ім’я репера) в червоній піжамі з опухлим і заспаним обличчям, ніби тільки прокинувся.

«Щасливі ми і щасливий Новий Рік», — підписала пост Настя Каменських.

Користувачі соціальної мережі не поскупилися на коментарі про зовнішній вигляд знаменитої пари:

«Мені здалося біля Насті Вин Дизель стоїть»; » а що Потап так постарів?»; «Що за дідусь з тобою🤣 🤣 🤣»; » можливо мені здалося, але щось схоже на те, що хтось в дуже цікавому положенні)»; » оххх Какіееее😍 😍 😍 🔥 🔥 👍»; «Класні»; «такі красиві»; «дивне фото»; «Вин Дизель після Нового року»;» Потап подуставшій 😂 Настя як завжди красуня»; «Потап з бодуна»; «як ніби Дизель, варто»; » який Дизель???😜 Містер Зло це стоїть поруч 😂 😂 😂 😂 навіть пальчик також відстовбурчив»; » блін капець навіщо так чоловіка напоїла !)))) Леха давай в Миколаїв будемо похмелятися !))) «; «Анастасія, ви дуже сексуально виглядаєте, тільки на Новий рік можна було одягнути перуку твоєму бойфренда»; «Красуня і чудовисько»; «Ух і пощастило тобі Лисий! 🤘».

загрузка...
МЕТКИ