• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Як виглядає доросла дочка Олега Винника і Таюне, яку вони стільки років приховували (ФОТО)

Як виглядає доросла дочка Олега Винника і Таюне, яку вони стільки років приховували (ФОТО)

Подробиці особистого життя артистів завжди цікаві публіці, а головний вовк країни і його бек-вокалістка не стали винятком. Фанати впевнені, що знайшли фото дорослої доньки Олега Винника і Таюне, яку вони весь цей час приховували.

Як виглядає доросла дочка Олега Винника і Таюне, яку вони стільки років приховували (ФОТО)

Співак без перебільшення є викрадачем жіночих сердець українок. Як би прихильницям не хотілося опинитися на місці тієї самої вовчиці, воно вже зайнято, пише ІПУ посилаючись на odnaminyta.

Всі вітчизняні ЗМІ приписують йому роман з Таїсією Сватко, хоча ніяких офіційних коментарів з цього приводу вони не давали. Саме тому в мережі регулярно ведуться розмови на тему того, що відносини потенційної парочки дійсно мають місце бути, адже мовчання — знак згоди.

Таюне

Герої нашої сьогоднішньої статті ведуть свої мікроблоги в Instagram. Будь-яке нове фото викликає справжнє захоплення у фанатів, але не обходиться і без чергових версій на тему роману Олега і Таюне.

Олег Винник
Олег Винник

Так, побачивши фотографію Таїсії з молодою дівчиною на ім’я Ніна, користувачі відразу відзначили їх разючу схожість. Ось як Сватко підписала публікацію:

«Круто насолоджуватись святом разом».

Реакція в коментарях не заставила на себе чекати:

  • «Дівчатка, ви дуже гарні і чимось схожі»;
  • «Приємно вас бачити разом»;
  • «Дві принцеси, просто чудо!»;
  • «Чому вони такі схожі?».

Напевно відомо, що у Винника є син Юліан, оскільки в 2015 році він сам про це розповів, однак ім’я матері артист, звичайно, не називав. Не виключено, що це якраз таки Таюне.

загрузка...
МЕТКИ