• Главная »
  • Общество »
  • «Набридло боятися зарази»: тисячі одеситів наплювали на локдаун і вийшли на вулиці (ВІДЕО)

«Набридло боятися зарази»: тисячі одеситів наплювали на локдаун і вийшли на вулиці (ВІДЕО)

Красномовні кадри

"Набридло боятися зарази": тисячі одеситів наплювали на локдаун і вийшли на вулиці (ВІДЕО)

У мережі показали, як виглядає локдаун по-одеськи у всій красі

Красномовними кадрами поділилися самі жителі Одеси в місцевих пабліках, передає ІПУ посилаючись на Politeka (щоб переглянути відео, скролльте до кінця)

На вихідних в Одесі видалася хороша погода і тисячі одеситів не бажаючи сидіти вдома прийшли на узбережжі Чорного моря, щоб подихати свіжим повітрям і насолодитися прогулянками.

Особливо багато людей помічено на пляжі в Лузанівці. Протягом дня там було важко припаркуватися, а біля точок з їжею і напоями на винос збудували величезні черги.

Соціальну дистанцію в чергах в дні карантину ніхто дотримуватися не збирається, зате господарі точок жваво торгують м’ясом, глінтвейном, пловом, юшкою та іншими продуктами.

Також досить шумно було в деяких нічних клубах. Люди танцювали і веселилися. Масок і безпечної дистанції, звичайно ж, не було.

Користувачі в мережі вже висловили свою думку про те, що відбувається.

«Таке враження, що жителі Одеси йдуть до моря тільки поїсти, і не вміють вдома готувати»,

«Жителі Одеси хочуть провести вихідний біля моря. На свіжому морському повітрі. Хіба це погано?»,

«Люди втомилися від обмежень, хочуть просто розслабитися, погуляти поїсти і щось випити в погожий вихідний день. Відмінно їх розумію, і ні скільки не засуджую. Набридло вже боятися зарази», — коментують вони.

Нагадаємо, що посилений карантин діятиме в Україні з 8 по 24 січня, після чого країна повернеться до обмежень для «помаранчевої» карантинної зони.

загрузка...
МЕТКИ