• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • Лію Ахеджакову, яка планувала «втечу», виписали з лікарні, з’явилися подробиці: «Снилося, що у мене в судинах…»

Лію Ахеджакову, яка планувала «втечу», виписали з лікарні, з’явилися подробиці: «Снилося, що у мене в судинах…»

Актриса лікувалася в московському медзакладі

Лію Ахеджакову, яка планувала "втечу", виписали з лікарні, з'явилися подробиці: "Снилося, що у мене в судинах..."

Відому російську актрису Лію Ахеджакову вже виписали з медустанови, де вона проходила лікування
Про це повідомляє ІПУ з посиланням на Politeka з посиланням на допис російської журналістки Олени Риковцевої у соцмережі.

Так, журналістка розповіла, що Ахеджакову вже виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Як відомо, раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що жінку було госпіталізовано, але пізніше вона заперечила це.

Як виявилося, Ахеджакова мала намір втекти з медустанови, про що Риковцева написала у своєму акаунті. Стало відомо, що російську актрису виписали ще декілька днів тому, і вона поки що відчуває слабкість.
Журналістка розповіла, що Ахеджакова з лікарні «рвалася на волю з люттю тигриці».

лия ахеджакова

«Ось Басіку (Олегу Басилашвілі) вдалося ноги понести. Може, по знайомству?! Мені теж треба влаштувати втечу!» — цитує Ахеджакову журналістка.
Також, за її словами, Ахеджакова поділилася своїми враженнями про регулярний перегляд телебачення під час перебування в лікарні. Вона наголосила, що в житті телевізор взагалі не дивиться — тільки YouTube. Але в лікарні доводилось вмикати телевіор, коли втомлювалась читати.

Лия Ахеджакова

«Коли читати втомлюєшся, вмикаєш. І ось день і ніч насолоджуюся пропа****онами. Для мене повна несподіванка, до якої міри це сміттєвий ящик. Мені вже сон приснився, що у мене у всіх судинах синтетичне сміття. І я його чищу, чищу», — розповідала актриса.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ