• Главная »
  • Общество »
  • В Крeмлi пaнiкa! На Росії поліція перейшла на сторону народу – протестувальники скандують: “Молодці” (ВІДЕО)

В Крeмлi пaнiкa! На Росії поліція перейшла на сторону народу – протестувальники скандують: “Молодці” (ВІДЕО)

У російській Читі поліція відмовилася виконувати наказ про розгін протестів на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

В Крeмлi пaнiкa! На Росії поліція перейшла на сторону народу – протестувальники скандують: “Молодці” (ВІДЕО)

Сьогодні, 23 січня, в десятках міст Росії проходять протести на підтримку арештованого опозиціонера Олексія  Навального . За наказом Москви, їх жорстко розганяють силовики. Однак в Читі обійшлося без так званого “Вінтілова”. Кадри, зняті очевидцями, з’явилися в Мережі, передає ІПУ посилаючись на Діалог.UA .

Очевидці запевняють, що в Читі поліцейські не стали розганяти протести і раптово покинули площу. Причина поки невідома. Є припущення, що силовики могли відмовитися виконувати наказ по затриманню учасників акції. Можливо, вони взагалі не отримували наказу на розгін.

Проте, жителі Чити були вдячні силовикам за те, що ті не стали їх чіпати. Коли поліцейські покидали площу, люди почали аплодувати і скандувати: “Молодці”. Варто відзначити, що в Читі сталася нетипова ситуація для сьогоднішніх протестів в Росії. В інших містах силовики жорстко затримують учасників акції без розбору. Подекуди люди намагаються чинити їм опір. Відомо вже про сотні заарештованих.

загрузка...
МЕТКИ