• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • Полякова поскаржилася на життя в Україні, наводячи марафет після Мальдів: «Для мене це важка праця»

Полякова поскаржилася на життя в Україні, наводячи марафет після Мальдів: «Для мене це важка праця»

Відома українська співачка Оля Полякова показала, як відновлюється після відпочинку з родиною на Мальдівах

Полякова поскаржилася на життя в Україні, наводячи марафет після Мальдів: "Для мене це важка праця"

Про це ІПУ пише посилаючись на Politeka, зірка у своєму Instagram поділилася відео, на якому показала, як упорядковує себе після повернення додому.

Спочатку Полякова показала себе на масажі і з маскою на обличчі. Потім вона постала перед глядачами вже з очищеним обличчям, в одному білому халатику.

«Я була на масажі, а на обличчі у мене була маска колагенова. Подивіться, яке гладке, божевільне після неї обличчя. А зараз я йду на манікюр-педикюр. Боже, не життя, а казка!», — вимовляє співачка нудотно-солодким голосом.

Однак, потім Полякова зізнається, що сама вона далеко не в захваті від такої «казки». За словами співачки, вона з великим задоволенням відмовилася б від численних б’юті-процедур, якби могла собі це дозволити.

«Тільки для мене це важка праця … хе**чити себе. Я б із задоволенням заросла волоссям, відростила б коріння, запустила б нігті, виростила б шерсть на ногах. У всякому разі, мені було б тепло, після Мальдів я тут так замерзла!», — з притаманним їй гумором розповіла Полякова.

Втім, поки співачка виконувати свої погрози явно не збирається.

загрузка...
МЕТКИ