• Главная »
  • Шоу-бизнес »
  • «Або помреш, або зав’язуй»: лікарі винесли «не такому як усі» Віктору Павлику гіркий вердикт

«Або помреш, або зав’язуй»: лікарі винесли «не такому як усі» Віктору Павлику гіркий вердикт

Співак Віктор Павлик розговорився про свою згубну пристрасть

"Або помреш, або зав'язуй": лікарі винесли "не такому як усі" Віктору Павлику гіркий вердикт

55-річний артист зізнався в рідкісній і смертельній особливості свого організму, через що навіть потрапляв до лікарні. Про це він розповів в інтерв’ю Наталії Валевській.

За словами Віктора, був час в молодості, коли він дозволяв собі галасливі вечірки й море алкоголю. Однак, переживши кілька небезпечних ситуацій, йому довелося взятися за розум і зупинитися.

«Я дозволяв собі випити коньяк, віскі, самбуку, — все, що горіло. Це було весело, організм сприймав все добре, але настав момент у моєму житті, коли організм почав відмовлятися від алкоголю. Мені дуже важко було відходити… різне було, і капався… я зрозумів, що я свій ставочок вже випив», — поділився артист.

При цьому зі згубною звичкою сам він впоратися не міг, тому довелося звертатися за допомогою до фахівців.

«Спілкуючись з лікарями та іншими розумними людьми, мені говорили: «Або будеш пити і помреш, або зав’язуй і будеш жити. Тому що ти відносишся до тих 10%, так би мовити, алкоголіків, у світі, яким не можна вживати алкоголь, тому що це алкоголізм». 90% людей п’ють собі і їм нічого, якщо погано, вони відходять. А ось мені не можна», — підсумував Павлик.

Зараз, за словами артиста, він зі своєю 26-річною дружиною Катериною Репяховою ведуть здоровий спосіб життя, тим більше, що дівчина вагітна.

Співак подякував дружині за підтримку й з теплом про неї відгукнувся: «Між нами хороші відносини, є любов, нам добре і все класно. Катя мене розуміє з півпогляду, і я її розумію. Вона знає, що мені краще сказати, коли краще промовчати, як мені десь поступитися».

загрузка...
МЕТКИ