На Росії сталася масштабна залізнична катастрофа: перші подробиці і кадри наслідків

Залізнична катастрофа трапилася 17 лютого 2021 року в Росії. На одній з гілок зійшли з рейок 25 вагонів навантажених вугіллям.

У Росії сталася масштабна залізнична катастрофа: перші подробиці і кадри наслідків

Про це написав популярний канал в Telegram.

Катастрофа, що трапилася на Забайкальській залізниці, вражає своїми масштабами. На одній з гілок повністю зійшли з рейок 25 вантажних вагонів з вугіллям. Як стало відомо, аварія сталася о 20: 56 за московським часом 17 лютого біля станції Ангарич.

Радує, що цього разу обійшлося без людських жертв. Також в повідомленні наголошується, що нібито немає загрози і для місцевої екології. Так, як вугілля на відміну від нафтопродуктів, не є таким же небезпечним для навколишнього середовища.

Невелике відео на цю тему було опубліковано в новинному каналі.

У кадр потрапили величезні купи металу, що був колись відкритими вантажними вагонами. Йде сніг, а робітники в спецодязі намагаються оцінити масштаби і виконати відновлювальні роботи.

Також видно, що на рейках вже працює спеціальна техніка, розрахована на мінусову погоду.

Відразу стає ясно, що повідомлення на найближчий час буде перервано. Так, стало відомо, що деякі пасажирські поїзди далекого прямування затримуються через те, що сталося.

Приміське сполучення поки зовсім припинене до повної ліквідації аварії.

Поки попередня оцінка збитків, які понесли власники вантажу, не зроблена. Але, мабуть, це буде величезна сума в кілька тисяч.

Відзначається, що подібні випадки не поодинокі на залізницях РФ. Не так давно трапилася подібна подія. Тоді з рейок зійшли 29 вантажних вагонів.

загрузка...
МЕТКИ